Family Unposed - Pixelheart.pl

O nas

Styl dokumentalny jest najfajniejszym sposobem na fotografowanie rodziny. Jeśli tutaj jesteś, wierzysz w to tak samo mocno, jak my. Opowiadamy o nim na każdym kroku: naszej rodzinie, przyjaciołom, znajomym, paniom w przedszkolu i ludziom spotkanym w pociągu.

Wiemy jednak, że w pojedynkę nie zdziałamy wiele, by skutecznie promować ten piękny rodzaj fotografii. Dlatego właśnie stworzyliśmy Family Unposed - przestrzeń, w której wspólnie możemy wykrzyczeć, jak fantastyczne jest dokumentowanie rodzin. Razem możemy osiągnąć o wiele więcej!

Pomogą nam w tym eksperci: od prawa, content marketingu, storytellingu, relacji z klientem, reklamy, social media i sprzedaży. W trakcie wartościowych prelekcji i warsztatów dowiesz się, jak może sobie radzić artysta w biznesie, pozostając wiernym swojemu stylowi i przekonaniom. Nie zabraknie także części artystycznej, podczas której nasi goście specjalni podzielą się swoją wizją i doświadczeniem. A w międzyczasie, przy pysznej kawie, czekają nas rozmowy i mnóstwo dobrej zabawy! Wierzymy, że w magicznej atmosferze krakowskiego Kazimierza powstanie niejedna wspaniała inicjatywa.

To co? - z Tobą też widzimy się w Krakowie?

KTO ZA TYM STOI?

Cześć!

Jesteśmy Ola i Łukasz, fotografowie i rodzice dwóch dzikich dziewczynek. Od czterech lat fotografujemy codzienność rodzin w Polsce i za granicą. Jesteśmy laureatami wielu międzynarodowych konkursów fotograficznych, takich jak Documentary Family Awards, Warsaw Photography Awards oraz medalistami FIAP i IIAP.

Zajmujemy się też działalnością edukacyjną dedykowaną amatorom oraz profesjonalistom, którzy rozpoczynają przygodę z fotografią dokumentalną. Jesteśmy administratorami grupy Zdjęciołek-fotoszkoła dla rodziców oraz autorami indywidualnego programu mentorskiego.

Zapraszamy Cię serdecznie na Family Unposed - wydarzenie, w które włożyliśmy całą swoją pasję i serce.

Family Unposed