Family Unposed - Pixelheart.pl

Aktualności

16 lutego 2021

Przedstawiamy tegorocznych prelegentów!

W dzisiejszym odcinku...

vol. 2

Od 6 lat jako współtwórczyni Zalamo przygląda się relacjom klient-fotograf. Doskonale wie, jakie są potrzeby każdej ze stron, co wspomaga efektywną sprzedaż lub staje jej na drodze. Z wielką radością ogłaszamy, że Ela Ogonek dołącza do grona tegorocznych prelegentów Family Unposed!

Ela Ogonek - Od zawsze związana ze sztuką. Przez 10 lat występowała w zespołach folklorystycznych na scenach między innymi Rosji, Francji, Belgii. Absolwentka Zarządzania i Marketingu. Jeszcze w trakcie studiów szefowała 20 osobowemu zespołowi w call center. Inicjowała projekty aktywizujące społeczności lokalne. Pomagała tworzyć wizerunek sieci salonów dermokosmetycznych związanych z Instytutem Zdrowej Skóry. Jej pasją jest także pióro, z którego lekkości korzystało wiele firm tworząc swoje materiały marketingowe. Pasja do sztuki i miłość do poznawania fascynujących osób doprowadziły ją do Zalamo, gdzie od 6 lat spełnia się wsłuchując się w potrzeby fotografów i ich klientów. Stawia na rozwój i relacje w biznesie. Kocha słowa, ludzi i swoje córki.

Bilety kupisz tutaj!

15 lutego 2021

Przedstawiamy tegorocznych prelegentów!

W dzisiejszym odcinku...

vol. 2

Twórczość Karo Ćwik @karo_cwik obserwujemy już od dłuższego czasu i właściwie każde jej zdjęcie powoduje u nas ciary zachwytu. Domyślasz się więc, że cieszyliśmy się jak dzieci, kiedy Karolina przyjęła nasze zaproszenie na Family Unposed w roli prelegentki!

Koniecznie obejrzyj jej profil! A jeśli masz ochotę poznać ją jeszcze lepiej, wskocz na @clanphotomag i pobierz pierwszy bezpłatny numer. Znajdziesz tam wywiad z Karo na temat jej projektu „Let’s build the virus”. .Karolina Ćwik, fotografka, artystka, mama Dionizego i Jeremiego. Studentka Instytutu Twórczej Fotografii w Opavie. Zwyciężczyni PDN Emerging Photographer, zeszłoroczna laureatka Stypendium Instytutu Pamięci Konrada Pustoły, laureatka Projektu Sputnik Photos "Jak WIdać". Jej prace pokazywane były zarówno w Polsce jak i za granicą, publikowane m.in. w The Calvert Journal, Culture.pl, FK magazine itd.

Bilety kupisz tutaj!

14 lutego 2021

Przedstawiamy tegorocznych prelegentów!

W dzisiejszym waletynkowym odcinku...

vol. 2

Mętlik w głowie, suchość w ustach i przyspieszone bicie serca. Te symptomy kojarzy każdy zakochany i... fotograf w kontakcie z klientem. Karolina Bartoszek-Dourado, czyli @biznesowa_skrzydlowa zna receptę na skuteczny podryw w biznesie!

Jak zagadywać do klienta, żeby poczuł miętę? Jak stworzyć z nim długotrwały i satysfakcjonujący dla obu stron związek? Jeśli chcesz się tego dowiedzieć, nie przegap prelekcji Karoliny na tegorocznej konferencji! Karolina Bartoszek-Dourado - Biznesowa Skrzydłowa. Tak jak "tradycyjny" skrzydłowy (ang. wingman) ułatwia poderwanie dziewczyny w pubie, tak ona wspiera w podbiciu serc odbiorców. Pomaga zrobić fantastyczne pierwsze wrażenie, rozkochiwać klientów w produktach i usługach, a potem stworzyć z nimi stałe związki (bez rutyny!). Absolwentka psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego (spec. psychologia reklamy i zachowań konsumenckich), studiowała również na Universidade de Lisboa. Swoje pierwsze kroki w szeroko pojętej reklamie stawiała w 2008 roku jako copywriterka w studenckiej agencji reklamowej. Choć potem pracowała przez lata dla wielkich marek w „normalnych” agencjach, zawsze ciągnęło ją w stronę wsparcia mniejszych brandów. Rzuciła etat i wymyśliła sobie zawód.

Chcesz podbić serca swoich klientów? Koniecznie zobacz co Karolina przygotowała dla Ciebie!

Bilety kupisz tutaj!

4 lutego 2021

Przedstawiamy tegorocznych prelegentów!

W dzisiejszym odcinku...

vol. 2

Jeśli ostatnio zdarzyło Ci się oglądać fotografie pełne czułości, a jednocześnie wywołujące w głowie małe trzęsienie ziemi, to mogły być zdjęcia Kasi. Dzisiaj z dumą ogłaszamy, że Kasia Piechowicz będzie jedną z prelegentek Family Unposed!

Jesteśmy pewni, że niejeden uczestnik dyskretnie otrze łzę słuchając historii bohaterów jej reportaży. A jeśli chcesz poznać Kasię bliżej już teraz, zajrzyj na kanał YouTube @polishwomenphotographers i posłuchaj rozmowy z naszą dzisiejszą bohaterką.

Ślązaczka, fotografka dokumentalna, freelancerka. W swojej fotografii oddaje głos tym, którzy go nie mają, którzy nie raz zmagają się z wykluczeniem społecznym. Finalistka drugiej edycji nagrody Krzysztofa Millera "Odwaga patrzenia", Laureatka Grand Press Photo 2020, oraz finalistka międzynarodowego konkursu Documentary Family Awards 2020

Bilety kupisz tutaj!

2 lutego 2021

Przedstawiamy tegorocznych prelegentów!

W dzisiejszym odcinku...

vol. 2

Marta Woźna! Zobacz co pisze o sobie.

Cześć! Jestem Marta, bardziej pewnie znana jako Pani Woźna. Fotografuję rodziny i zakochanych od 3 lat, ale dzięki doświadczeniu ze studiów dziennikarskich czuję, że obserwuję ludzi od zawsze. Kocham reportaże, historie które siedzą w nas głęboko i pozwalają się poznać, gdy komuś zaufamy i opowiemy. Mimo że zajmuję się głównie fotografią lifestyle to czuję duży pociąg do fotografii dokumentalnej, która odziera nas z pewnej bezpiecznej warstwy i zatrzymuje na zawsze codzienność. Kto mnie choć trochę kojarzy, wie że jestem straszną gadułą i lubię motywować ludzi. W tym pozytywnym kontekście :) Pisząc magisterkę o budowaniu marki osobistej zrobiłam dogłębną analizę dla podwalin własnej firmy i z przyjemnością opowiadam o tym innym. Zdecydowanie wolę pstrągi niż szarą masę. Mam nadzieję, że Ty też i chętnie poznam Cię w Krakowie.

Bilety kupisz tutaj!

31 stycznia 2021

Mała przypominajka

Nowa pula biletów otwiera się już niedługo!

vol. 2

Wiemy że są osoby, które nie zdążyły jeszcze kupić biletu na konferencję. Jesteś wśród nich? Jeśli tak to piszemy do Ciebie z przypomnieniem że kolejna pula startuje 1 lutego o 0:00!

Jak szybko się rozejdzie? Nie wiemy, ale patrząc na tempo ostatnich dwóch pul jest szansa ze szybko. Nie zwlekaj, zrób sobie prezent na Walentynki!

Bilety kupisz tutaj!

29 stycznia 2021

Przedstawiamy tegorocznych prelegentów!

W dzisiejszym odcinku...

vol. 2

Karolina Piórkowska kolekcjonerka życia w postaci projektu 365 (siódmy rok z projektem dzień w dzień, to związek prawie na równi z małżeństwem). Komercyjnie świetnie obchodzi się z noworodkami, natomiast jej serce zaczyna bić szybciej w momencie kiedy przed obiektywem widzi toczące się życiowe sceny. Wyraziście zaznacza swoją rolę obserwatora w obrazie, nadając mu wydźwięk własnego postrzegania świata. Za pomocą światła i aparatu tworzy niespotykane portrety z codzienności. Nie wiedzieć czemu pasję do zdjęć odkryła dopiero po zrealizowanej technologiczno-budowlanej wyższej podstawie programowej. I nie pytajcie jej o to, bo potrafi się nieźle na ten temat rozgadać. Wartości przedstawione za pomocą zdjęć prezentowała m.in. w 2018 roku na zbiorowej wystawie fotografii dokumentalnej "Czaso_mgnienia". Zdobywała najwyższe podium w międzynarodowym konkursie dziecięcej fotografii czarno-białej PCC oraz w roku 2019 w konkursie "Portret prawdziwy". Do dziś na fotoblogii możecie przeczytać wywiad, w którym swobodnie opowiada na temat fotografii dokumentalnej. Prowadzi kursy i jest współtwórczynią bloga swyk-klik dla wszystkich interesujących się fotografią dokumentacją, który inspiruje oraz odkrywa ciekawe lądy tej jakże niecodziennej dziedziny fotografii.

Więcej zdjęć Karoliny znajdziesz na jej Instagramie

27 stycznia 2021

Polish Women Photographers partnerem konferencji!

Poznaj nowego partnera drugiej edycji Family Unposed!

vol. 2

Cześć! Z ogromną radością ogłaszamy że Polish Women Photographers dołącza do grona partnerów konferencji. PWP to przestrzeń dla kobiet, dla których istotna jest samorealizacja oraz potrzeba zabierania głosu w ważnych sprawach społecznych za pośrednictwem medium jakim jest fotografia. Chcemy inspirować, wspierać i promować ich pracę. Dając tym samym siłę i nieustaną wiarę w swoją twórczość.

Bardzo Cię zachęcamy do zajrzenia i polubienia ich social media: Facebook, Instagram, YouTube

Uważamy, że w obecnych czasach mega ważne jest, by śledzić i wspierać takie inicjatywy oraz brać w nich udział.

PS Czy wiesz że na kanale YT Polish Women Photographers możesz bliżej poznać jedną z naszych tegorocznych prelegentek? Którą? Kliknij w link TUTAJ i się przekonaj :)

PS2 PWP bierze również udział w tegorocznej edycji WOŚP, bardzo Cię zachęcamy by zalicytować! Link to licytacji znajdziesz TUTAJ

24 stycznia 2021

To już!

Family Unposed vol.2 za chwilę rusza sprzedaż biletów!

vol. 2

Jesteśmy już po lajwie na którym przedstawiliśmy harmonogram drugiej edycji konferencji! Jeśli oglądałaś/łeś to wiesz że sprzedaż rusza już o 0:00 w poniedziałek. Na pierwszy ogień idzie flash sale - bardzo ograniczona pula biletów, trwająca tylko 3 dni.

To co? widzimy się w październiku?

Kliknij tutaj żeby przejść na stronę z biletami.